Now Reading
Необъятная мечта: новая коллекция Jacquemus осень-зима 2024/2025

Необъятная мечта: новая коллекция Jacquemus осень-зима 2024/2025

В этом году показ осенне-зимней коллекции Jacquemus состоялся на острове Капри. По словам дизайнера Симона Порта Жакмюса, это шоу было одновременно “невозможным” и “самой большой мечтой за всю 15-летнюю историю бренда”. Вилла Малапарте, где проходил показ, расположена на головокружительных скалах, а добраться до дома можно только на лодке. “Мы развиваемся во что-то новое. Новый вид сексуальности. Реалистичный, но также минималистичный”, – прокомментировал дизайнер новую коллекцию.

В оточенні дронів, які знімали шоу над Середземним морем, і човнів, що курсували внизу, моделі піднялися довгими відкритими сходами на дах. Перший образ колекції, кремово-блідий халат, витончено нагадував знамениту сцену з Бріджит Бардо, зняту на тій самій терасі. Далі були впізнавані силуети Jacquemus: провансальські жакети з коміром-шаллю, тепер представлені в червоному, жовтому, чорному та білому кольорах, поєднувалися зі спідницями А-силуету нижче колін із завищеною посадкою, широкими штанами або бермудами.

У колекції був також представлений і чоловічий одяг: топи, що відсилали до моряцьких халатів, носилися поверх сорочок із асиметричним коміром, та були вишукано поєднані за кольором із штанами зі складками. Кожен образ також супроводжувала сумка – м’які клатчі, сумки з верхньою ручкою та шопери в яскравих кольорах: бірюзовий, листяно-зелений, рожевий або жовтий.

Більш показовим на творчому — і комерційному — фронті є той факт, що Симон Порт Жакмюс, найбільш динамічно успішний серед молодих незалежних дизайнерів, свідомо зростає разом зі своєю аудиторією. Його ціни все ще знаходяться в “розумному” діапазоні порівняно з іншими люксовими брендами.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Свидетельство о регистрации
ПИ № ТУ 50 - 03081 от 04.08.2023
© 2019 — 2023